Акрилові ковальські фарби по металу німецької компанії W+S GmbH Lackchemie und Aerosol-Technik
 
Электронные толщиномеры Quanix

Електронні товщиноміри Quanix

Комбінований електронний товщиномір покриттів і матеріалів QuaNix 1500 та QuaNix 1200..

Товщиномір покриттів і матеріалів QuaNix 1500

QuaNix® 1500 - - електронний пристрій з цифровою індикацією показників. Широкий спектр застосування дозволяє використовувати його для вимірювання товщини покриття на різних металевих і неметалічних основах. Завдяки інтеграції двох зондів Fe і NFe, приладом QuaNix® 1500 можна виміряти на сталі і чавуні, а також на алюмінії, міді, цинку або нержавіючій сталі без калібрування. Діапазон вимірювання від 0 до 5000 мкм/ 0 200 мілс/ (перемикається).
 
Особливості:
 • Обидва зонди Fe, і NFe інтегровані в прилад;
 • Великий діапазон вимірювання (0-5000 мкм);
 • Висока точність по всьому вимірювальному діапазону;
 • Не потрібно переходити на інший вимірювальний діапазон;
 • Зручне використання (однією рукою);
 • Відсутність проводів;
 • Висока надійність при роботі в суворих умовах;
 • Відсутність необхідності в калібруванні;
 • Автоматичне вмикання/вимкнення;
 • Здатність вимірювати в важкодоступних місцях;
 • Подвійний показник для кожного діапазону;
 • Зносостійкі зонди для вимірювання (з рубіном);
 • V-канавка для вимірювання на прутах та інших криволінійних поверхнях;
 • Блок живлення 9В для тисяч вимірювань;
 • Гарантія - 1 рік.
 
Матеріал основи: Сталь і залізо Fe-зонд Мінімальна товщина матеріалу основи Fe: 0.2 мм або 8 mil
NFe: 0.05 мм або 2 mil
Немагнітні матеріали: алюміній, цинк, мідь, латунь, нержавіюча сталь NFe-зонд Показання Цифрові
Діапазон вимірювань 0.0 - 5000 мкм або
0.00 - 200 mil (перемикається)
Зонди Одноточковий, в приборі
Показання вимірювань 0.00 - 99 в мкм
1.00 - 5.00 в мм або
0.00 - 200 в mil
Живлення Блок живлення 9 В (лужний)
Точність вимірювань ± (1 мкм + 2%*) в диапазоні від
0 - 999 мкм (0-39.9 mil)
± 3.5 % *в диапазоні від
1.00 - 5.00 мм (40-200 mil)
(* від величини вимірювання)
Розміри довжина 166 мм
ширина 64 мм
висота 34 мм
Вес От 130 г із живленням
Вимірювання мінімальної площі 10 x 10 мм Температурний діапазон 0°C - 60°C
Мінімальний радіус вигину 5 мм - опуклий
25 мм - вгнутий
Гарантія 1 рік

Експлуатація:
Прилад QuaNix® 1500 поєднує в собі новітні досягнення електронної техніки в області вимірювань. Цей високоточний прилад має широкий спектр застосування і зручний для частого використання. Поводьтеся з приладом акуратно, і він прослужить вам довгі роки. Не допускайте осідання на пристрої пилу, бруду та інших забруднень. Після використання, а також під час перенесення помістіть прилад в захисний чохол. Значні перепади температур можуть вплинути на показання приладу. Бережіть прилад від прямих сонячних променів або впливу інших джерел тепла, хімічно агресивних речовин і газів. Корпус приладу стійкий до більшості розчинників, проте стійкість до всіх хімічних речовин гарантувати не можна. Для очищення корпусу використовуйте тільки вологу м'яку тканину. Точні вимірювання можна отримати, якщо вимірювальний зонд приладу чистий. Регулярно перевіряйте зносостійкий зонд і видаляйте з нього залишки лаку, фарби та інших покриттів, що залишилися на ньому після наступних вимірювань. Якщо пристрій не буде довго експлуатуватися, вийміть з нього акумулятор, щоб уникнути витоку лугу, викликавши його руйнування. У разі несправностей, будь ласка, не намагайтеся відремонтувати пристрій самостійно - зверніться до постачальника.
 
Налаштування:
Нульове регулювання на цифровій панелі пристрою потрібно при його первинному використанні, після вставки нової батареї, а також час від часу при роботі з різними матеріалами. Для налаштування необхідно розмістити відповідний зонд на відповідній нульовій пластині (для нульового налаштування зонда, призначеного для вимірювань на металевих основах, використовують сталеву пластину FE, для нульового налаштування зонду, призначеного для вимірювань на неметалевих основах, алюмінію - Al). Слідкуйте за тим, щоб кільце навколо зонда було розміщено безпосередньо на пластині, а не за її межами. Злегка натисніть на пристрій. Як тільки ви почуєте звуковий сигнал, заблокуйте пристрій в одному положенні і злегка просуньте вперед один з бічних перемикачів повзунка з лівого або правого боку пристрою. Після цього слід почути ще один звуковий сигнал і побачити контрольний номер на табло. Тепер пристрій можна виймати з пластини. Пристрій знову подасть сигнал і його настройка буде завершена. Про те, що настройка пристрою пройшла успішно, буде свідчити нуль показань на цифровому табло пристрою.
 
При вимірюванні на сталі або залізі етикетка Fe вимірювального приладу QuaNix® 1500 повинна дивитися на вас, відповідно, при вимірюванні на немагнітних основах етикетка NFe повинна дивитися на вас. Не кладіть палець на верхній мірний зонд, так як товщина покриття не буде вимірюватися. Слідкуйте за тим, щоб кільце навколо вимірювального зонда щільно прилягало до вимірюваної поверхні. При дотриманні всіх вимог на цифровому табло відразу з'являться показання, раніше супроводжувані звуковим сигналом. Якщо пристрій було неправильно розташовано на поверхні, на табло може з'явитися інформація - Err (помилка). Крім того, якщо вимірювати на неметалічних підкладках за допомогою зонда Fe, а також якщо товщини покриття знаходяться за межами вимірювального діапазону приладу, то на табло може з'явитися інформація INFI. Пристрій включається і вимикається автоматично (через 10 секунд після припинення його використання). Не вимірювати на магнітах. Магнітні поля вплинуть на вимірювання, зроблені за допомогою зонда Fe, а сильні електромагнітні поля можуть вплинути на всі вимірювання.
 
Комплект поставки:
Вимірювальний прилад QuaNix® 1500, блок із живленням (лужний) напругою 9 В, нульова калібрувальна пластина, інструкція, сертифікат виробника, футляр.


Товщиномір покриттів і матеріалів QuaNix 1200

Призначення:
QuaNix® 1200, на відміну від QuaNix® 1500, призначений для вимірювання товщини покриття тільки на металевих основах. Діапазон вимірювання від 0 до 2000 мкм /0-80 мілс/ (перемикається).
 
Технічні характеристики:
 
Основний матеріал Сталь і залізо Температурний діапазон
 
0°C - 60°C
Діапазон вимірів 0 - 2000 мкм або
0 - 80 mil (перемикається)
Показання Цифрові
Показання вимірів 0.0 - 999 в мкм
1.00 - 2.00 мм або
0.00 - 80 mil
Зонди Одноточковий, в приборі
Точність вимірів ± (1 µm + 2%*) або
± (0.04 mil + 2%*)
(* від величини виміру)
Живлення Блок живлення на 9 В (лужний)
Мінімальна площадь виміру 10 x 10 мм Розміри довжина 166 мм
ширина 64 мм
висота 34 мм
Мінімальний радіус вигину 5 мм - опуклий
25 мм - вгнутий
Вага від 130 із живленням
Мінімальна товщина матеріалу основи 0.2 мм або 8 mil Гарантія 1 рік