Акрилові ковальські фарби по металу німецької компанії W+S GmbH Lackchemie und Aerosol-Technik
 

Про компанію

W+S GmbH Lackchemie und Aerosol-Technik була заснована в 1980 році в Німеччині. Компанія міцно займає лідируючі позиції в групі спеціальних ковальських фарб, пропонуючи оригінальний якісний, конкурентоспроможний продукт.

Основним продуктом компанії є фарби для металу WS-Plast® M 4200, які можна наносити безпосередньо на оцинковані, алюмінієві, мідні, бронзові вироби, а також спеціальну цинкову фарбу для ремонту гарячих оцинкованих поверхонь WS-Zink® А 6005.
 
Рецептури фарби WS-Plast® засновані на використанні високоякісних акрилових компонентів, спеціальних пігментів: металевих (цинковий і алюмінієвий порошок і т.д.) і неметалевих добавок (слюда заліза). Завдяки своїм унікальним властивостям фарби WS-Plast® дозволяють створювати покриття з незвичайними текстурами, надають металевим поверхням різні ефекти: графітові, металеві, шорсткі, матові, напівматові і т.д.
 
Фарби WS-Plast® розроблені з урахуванням електростатичного обладнання. Цей метод дозволяє домогтися неабиякої економії при нанесенні на складні структури і не шкодить здоров'ю і навколишньому середовищу.
 
Окрему позицію займає серія фарб WS-Patina, яка надає пофарбованим металевим поверхням ефекти античності, відтінки золота, міді, срібла, бронзи. Продукція компанії швидко знайшла свою споживчу нішу - виробники металевого декору, ковалі, художники по металу.
 
Фарби WS-Plast® стали для них справжньою знахідкою. Вироби і конструкції із кованого металу пофарбовані спеціальнми німецькими фарбами мають особливу привабливість. Оцінили переваги покриттів і виробників металоконструкцій. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання, яскраві насичені кольори покриттів дозволяють використовувати їх для фарбування промислових будівель і споруд.
 
Сьогодні W+S входить в число кращих виробників Німеччини. В асортименті продукції три тисячі найменувань, а фарби WS-Plast® серед них є лідерами продажів.
 
W+S має офіси практично у всіх європейських країнах, включаючи найближчі партнерські відносини в Голландії, Франції, Італії та інших країнах різних регіонів світу. Раді представити продукцію цієї компанії в Україні. Широкий асортимент, постійна наявність на складі, можливість відвантаження в день замовлення, доставка в усі регіони України, інформаційно-технічна підтримка - наші основні критерії роботи з клієнтами.
 

Металеві фарби, ковальські фарби, фарби для цинкових поверхонь, фарби для алюмінієвих поверхонь, патина, ws-plast®, ws-patina, захист від корозії.